Gwarancja

Gwarancja jakości:

Firma Aurora stosuje w swoich produktach elementy elektryczne takich producentów jak MEAN WELL, mimo że marka ta daje na swoje produkty 24 miesiące gwarancji to proszę pamiętać iż na każdy produkt naszej firmy udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Wadliwy produkt:

W razie uszkodzenia danego elementu elektrycznego jeżeli reklama jest niewielkich rozmiarów klient może przesłać towar na nasz adres w celu naprawy uszkodzenia (oczywiście zakładając wcześniej iż produkt nadal obejmuje gwarancja producenta).

Klient może również przesłąć zdjęcia uszkodzenia w celu zdiagnozowania usterki. Uszkodzenia niewielkich elemntów jak części uchwytów montażowych lub podzespoły elektryki mogą zostać wysłane do klienta po wcześniejszym odesłaniu wadliwego podzespołu z kopią rachunku.

Uszkodzenie podczas transportu:

W razie uszkodzenia podczas transportu klient zmuszony jest spisać poprawny protokół uszkodzenia paczki przy kurierze. Następnie należy przesłać skan spisanego protokołu do producenta (firma Aurora Artur Czachor), proszę pamiętać iż w zależności od firmy kurierskiej i zasad obowiązujących u przewoźnika dotyczących uszkodzenia towaru odpowiednio podchodzimy do składanych w naszej firmie reklamacji. Poniżej przedstawiamy Państwu warianty rozwiązania takich problemów:
a) Klient zwraca uszkodzony towar a producent w możliwie najkrótszym czasie przyjmuje do realizacji zlecenie po raz kolejny.

b) Uszkodzony element wymieniony zostaje na nowy po odesłaniuo zniszczonego podzespołu na adres firmy


c) W zależności od stopnia uszkodzenia wysłany jest zamiennik/zestaw naprawczy/uszkodzony element

Niepełny zestaw:

Jeżeli zestaw jest niepełny klient zmuszony jest poinformować o owym fakcie producenta do 48h w celu otrzymania brakujących podzespołów zamówionego towaru/zestawu.

Poszczególne kroki dotyczące postępowania reklamacyjnego opisane zostały w zakładce „REGULAMIN”